Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trenky nebo slipy?

15. 1. 2007
Je právě něco málo po půlnoci a mně se sem chce hrozně moc napsat, co jsme řešili dneska večer:-D Vlastně už včera, ale to je jedno:-D Tak moc mi to leží na srdci, že bych prostě neusnula, dokud to sem nenadatlim. A poruším kvůli tomu i závazek co jsem dala sama sobě na úvodní straně! :-D
No a jinak byl dnešní den opět jedinečný, faaaakt příjemně jsem si pokecala na zkoušce ze speciální mikrobiologie a jako bonus jsem za to ještě dostala autogram do indexu. Krom skvělého a úžasného autogramu se tam neméně úžasně vyjímá takový skoro nepodstatný slovo "výborně":-D Nejsem přece žádný béčko, no ne?:)) Protože, jelikož a tudíž jsme můj a Sirův (taktéž gratuluju) dnešní(já vim, včerejší) úspěch museli pocákat kapkou chmelové limonády. Jo a máme novýho spolubydlícího. Moc toho nenamluví a většinu času má takovou nezdravě zelenou barvu. Říkáme mu Barney. Decentně prase, ale bude v pohodě. Právě trochu splihle visí nebo o co se to vlastně pokoušíš, Barney???:-D Jo jo, já vim.
A jen tak mimochodem bych málem zapomněla na to nejdůležitější!!! Téma večera!!! TRENKY nebo SLIPY? :-D
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

téma nejvážnější:-D

(ladyhawke, 16. 1. 2007 11:29)

taky si myslim:-D takovýhle věci je potřeba řešit!!!:-D PS: dík, ale není moc k čemu, byla to těžká pohoda:-)

konecne:)

(Pršut, 16. 1. 2007 11:05)

to je dost, ze se v nasi republice zacal nekdo zaobirat vaznymi tematy... to je furt jen sama vlada a podobny nesmysly... :D PS: gratuluju ke zkousce;)