Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brutální kočičí romantika

8. 1. 2007

Celý dnešní den bych shrnula jedním slovem: VOPRUUUUUUUUUZ!!! Byla jsem přinucena účastnit se stupidní zkouškové písemky, na kterou jsem se (jako již tradičně) neobtěžovala učit. Na vysvětlenou: možná bych se i obtěžovala, kdybych si bývala obstarala učebnici. Jenomže když jsem to bez ní vydržela celý semestr, tak mi přišlo vcelku zbytečné ji teď ještě shánět. Myslím prostě ekonomicky, no ne? Teď si můžu gratulovat k nezměrné stupiditě, protože ta písemka byla (jak mi potom laskavě sdělili spolužáci) z 5.lekce, kterou jsme sice neprobírali, leč ve zmíněné píp píp píp *CENSORED* píp píp PÍP učebnici se tato lekce samozřejmě vyskytuje. Takže na mě opět zbyla role totálního blbečka....tramtadá.....to mi to ale jde.

Kromě zmíněné písemky jsem se ještě prošla do knihovny zaplatit upomínky (celých 35Kč)!!! -  jak se povedlo nasbírat takové skóre tak pilnému a svědomitému studentovi jako jsem já opravdu netuším. Můj pokus nechat si prodloužit "ajsika" byl taky naprosto marný, neboť mají až do příštího týdne dovolenou. Jelikož nemám prodloužený ISIC, nemohla jsem si koupit lítačku na MHD, jelikož nemám lítačku na MHD, budu asi muset chodit pěšky nebo jezdit na černo, tím pádem budu platit pokutu, protože nás klikaře vždycky chytí revizor a tak dále a tak dále ....!!!!!

Na závěr této trapné historie bych zmínila jediný světlý bod dnešního pochmurného dne a to "brutální kočičí romantiku". Brutální kočičí romantika není nic jiného než název (a pravděpodobně i refrén a možná celý text) písně, kterou jsem nevědomky složila dneska v noci. Nevědomky proto, poněvadž jsem zrovna spala spánkem blažených a tudíž si nemyslím, že bych se na celé věci nějak zvlášť podílela. Bohužel si nic víc nepamatuju, ale určitě to musela být brutální pecka! :-D Zalíbilo se mi to natolik, že až založím kapelu, budem se jmenovat přesně takhle.

PS: Asi bych měla změnit nadpis na "začátek a konec jedné kapely....."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář